Cap Minciog Maver IT Laser Gummy 50 x 40cm 9 x 5mm
𝐃𝐞𝐬𝐜𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞
Model nou de cap de minciog conceput de experții noștri pentru pescuitul pe lacuri sau balti.
În interior am inclus câteva detalii care fac diferența: atașamentul pe care este introdus șurubul filetat este realizat dintr-un monobloc din aluminiu extrem de rezistent și imposibil de rupt.
Spuma plutitoare a fost introdusă de-a lungul întregii circumferințe a capului, în special a fost cusută intern în banda de țesătură și, prin urmare, este complet ascunsă.
Un alt detaliu important este utilizarea unei plase cauciucate cu 2 diametre diferite, aceasta ne permite să avem găuri laterale mai mari pentru o frecare mai mică cu apa și să avem un diametru mai mic în partea inferioară pe care se așează peștele în timp ce rămâne mult mai ferm și mai ușor de decuplat fără a fi nevoie să-l iei în mână.
Modelele cu diametru de 50 * 40cm si plasa de 5 x 3mm și 55 * 45cm si ochiuri de 9 * 3mm sunt potrivite în special pentru feeder si method și utilizarea peletelor ca declanșator.
Modelele de 50 * 40cm cu plasa de 9 * 5mm și 55 * 45cm cu plasa de 11 * 7mm sunt perfecte pentru pescuitul grosier cu toate tipurile de momeli.
Diametru cap: 50 x 40cm
Diametru ochiuri: 9 x 5mm
