Ochelari Polarizati Greys G2 Gloss Black/Green Mirror

Greys
249,50 RON
Costurile de livrare nu sunt incluse
Greys
Cod produs - SKU 1443836
Stoc Epuizat

𝐃𝐞𝐬𝐜𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞

Ochelarii de soare polarizați Grays G2 au rame groase în stil bloc și au lentile hidrofobe, rezistente la spargere și o claritate optimă pentru o plăcere completă de pescuit.

Aceste rame proiectate modern arată incredibil de elegante, iar ramele sunt fabricate din mai mult de 50% materiale pe bază de bio pentru a reduce emisiile de CO2, făcându-le mai bune pentru mediu. Ramele sunt, de asemenea, ușoare, pentru confortul la purtare pe tot parcursul zilei și au secțiuni de prindere pentru nas căptușite.

Lentilele polarizate sunt, de asemenea, rezistente la spargere și sunt proiectate cu un strat care respinge particulele de apă și, la rândul său, reduce urmele de apă enervante și le face ușor de curățat. Fiecare lentilă include, de asemenea, un strat reflectorizant pe partea din spate, care ajută la reducerea oboselii ochilor și reduce strălucirea.

Ochelarii de soare polarizați Grays G2 oferă, de asemenea, protecție UV maximă și sunt furnizați cu o husa din microfibră și un toc rigid.
Aspect și design elegant
Lentile polarizate, rezistente la spargere
Acoperire hidrofobă a lentilelor
Reduce strălucirea și stratul spate anti-reflex
Protectie UV maxima
Material pentru cadru pe bază de bio
Furnizat cu carcasă interioară din microfibră și o carcasă exterioară rigidă





𝐃𝐞𝐭𝐚𝐥𝐢𝐢

SKU
1443836
Categorii
Brand
Ochelari de soare
Culoare lentila
Albastru
Descriere scurta
Durabili și robusti, ochelarii de soare polarizați Grays G3 oferă o claritate optimă a vizualizării atunci când pescuiți și au acoperiri hidrofobe pentru a respinge apa pentru a obține o vedere clară, pe tot parcursul zilei.

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review